دپارتمان ماشین های اداری و مواد مصرفیهزينه گزاف مواد مصرفي دستگاه هاي كپي ، پرينتر و فكس، شركت هاي بزرگ و كوچك را بر آن داشته تا به شـارژ انواع كارتريج و تونرها روي بياورند. ولي شارژ كردن غير اصولي كارتريج ها بدون توجه به پارامترهاي فوق العاده مهم در اين امر، نه تنها هزينه شركت ها را كمتر نكرده بلكه آن ها را با مشكلات متعددي چون خرابي پرينتر ،كيفيت نا مطلوب ، صداي بسيار زياد ، كثيف كردن كاغذ مواجه كرده است.

شارژ مواد مصرفي ماشينهاي اداري يك فرآيند تخصصي مي باشد . در همین راستا، دپارتمان ماشین های اداری و مواد مصرفی در این مجموعه شروع به کار کرد تا با دانش فنی و محصولات و مواد اولیه با کیفیت، بتواند نقش خود را در تعمیر و نگهداری ماشین های اداری و مواد مصرفی با بهترین کیفیت ایفا کند. مشاوره جهت خرید مناسب ترین دستگاه با توجه به شرایط کاری مشتری، نگهداری و تعمیر پرینتر های خانگی، صنعتی و دستگاه های کپی در محل از جمله خدمات این دپارتمان می باشد.

این دپارتمان در سال 1393 تولید کارتریج با برند GFR که مخفف شرکت پژوهش سبز آینده  است (Green Future Research) را در دستور کار خود قرار داد و در حال حاضر با استفاده از روشهای صنعتی و ماشین آلات ساخت سازندگان معتبر این صنعت، قادر به تولید مجموعه ای از کارتریجهای لیزری چاپگرهای HP/Canon می باشد.

تولید کاتریج در این شرکت باتوجه به شرایط اقلیمی ایران (ارتفاع - درجه حرارت و...)  و ترکیب بهترین قطعات از اقصی نقاط دنیا و باتوجه به رعایت استاندارد  ASTM( American Standard Testing  Method ) برای برآورده کردن انتظارات مصرف کننده از نظر تعداد و صفحات چاپ (Page Yield),  تراکم رنگ (Density) و پس زمینه (Background)، بومی (Customize) شده است. این شرکت محصولات ارائه شده را تحت پوشش گارانتی، 2سال و یا تا پایان دوره مصرف (اتمام کارتریج) پشتیبانی می نماید و کارکنان این شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان محترم هستند.